FTLX3813M349
Finisar Corporation
Produkt-Nr.:
FTLX3813M349
Beschreibung:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Benutzer handbuch
Series -
Applications Ethernet
Data Rate 8.5 ~ 11.32Gbps
Voltage - Supply 3.3V, 5V