Zuhause / Controllers / FUSB3307D45A0AFMX
minImg
FUSB3307D45A0AFMX
onsemi
Produkt-Nr.:
FUSB3307D45A0AFMX
Hersteller:
onsemi
Paket:
14-SOIC
Beschreibung:
45W USB TYPE-C PD SOURCE CONTROL
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Supply 10mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 14-SOIC
Standards USB 3.0
Series -
Function Adapter
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.5V