G063321000
Excelitas Technologies
Produkt-Nr.:
G063321000
Beschreibung:
BICONVEXL.; FUSED SILICA; D=22.4
Benutzer handbuch
Optic Material Fused Silica
Focal Length 100mm
Optic Center Thickness 2.9mm
Mounting Type 25mm
Clear Aperture 21.4mm
Product Status Active
Wavelength 200nm ~ 2000nm
Optic Edge Thickness 1.6mm
Series LINOS Singlets
Type Biconvex Singlet
Mfr Excelitas Technologies
Optic Diameter 22.4mm