G300N50W4
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
G300N50W4
Beschreibung:
RF ATTENUATOR 50OHM
Benutzer handbuch
Frequency Range 2.4 GHz ~ 2.5 GHz
Series -
Power (Watts) 300W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 50 Ohms