G450N50W4
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
G450N50W4
Beschreibung:
RF ATTENUATOR 50OHM
Benutzer handbuch
Frequency Range 0 Hz ~ 1.7 GHz
Series -
Power (Watts) 450W
Attenuation Value -
Package / Case -
Mfr TTM Technologies, Inc.
Package Tray
Impedance 50 Ohms