GCC31DRYN-S93
Sullins Connector Solutions
Produkt-Nr.:
GCC31DRYN-S93
Beschreibung:
CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 62
Contact Finish Gold
Flange Feature -
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Number of Positions/Bay/Row 31
Series -
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)