GCS-030-1.5
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-030-1.5
Beschreibung:
THERM PAD 150MMX150MM BLUE
Auf Lager : 12
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)