GCS-060-1.0
European Thermodynamics Ltd
Produkt-Nr.:
GCS-060-1.0
Backing, Carrier -
Outline 150.00mm x 150.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 6.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)