GD80960JF33
Intel
Produkt-Nr.:
GD80960JF33
Hersteller:
Intel
Paket:
196-BGA
Beschreibung:
IC MPU I960 33MHZ 196BGA
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Display & Interface Controllers -
Core Processor i960
Speed 33MHz
Operating Temperature 0°C ~ 100°C (TC)
Security Features -
USB -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 196-BGA
Series i960
Package / Case 196-BGA
Additional Interfaces -
Ethernet -
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 32-Bit
RAM Controllers -
Mfr Intel
Voltage - I/O 3.3V