GECA40-24G
SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Produkt-Nr.:
GECA40-24G
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Auf Lager : 46
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.7 A
Series GECA40 (40W)
Power (Watts) 40W
Type Open Frame
Efficiency 80%
Mfr SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC