GEE99F-C0
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
GEE99F-C0
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
GROMMET EDGE SLOT BLACK 1=100'
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color Black
Panel Cutout Dimensions Edging - 100' L (30.48m)
Bushing, Grommet Type Grommet - Edging, Slotted
Material Polyethylene (PE)
Material Flammability Rating UL94 HB
Product Status Active
Series GE
Panel Thickness 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)