GGL18000
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GGL18000
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 0.8-18PF 1250V TH
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 1.359" (34.52mm)
Voltage - Rated 1250 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 18pF