GGN12000
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GGN12000
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.797" (20.24mm)
Voltage - Rated 750 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 12pF