GH0259102MA6N
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
GH0259102MA6N
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER
Auf Lager : 400
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.025" L x 0.025" W (0.64mm x 0.64mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series GH
Package / Case Nonstandard SMD
Thickness (Max) 0.009" (0.23mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1000 pF