GHW13000
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GHW13000
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 0.8-13PF 750V
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Glass
Q @ Freq 900 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.609" (15.47mm)
Voltage - Rated 750 V
Mounting Type User Defined
Size / Dimension 0.375" Dia (9.52mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 13pF