GK220S24-200W
HenLv Power
Produkt-Nr.:
GK220S24-200W
Hersteller:
HenLv Power
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Benutzer handbuch
Series -
Power (Watts) 200W
Efficiency 86%
Voltage - Isolation 3000 V
Mfr HenLv Power
Voltage - Output 1 24V
Package Case
Mounting Type -
Size / Dimension 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC