GKG10015
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GKG10015
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 300 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKG
Capacitance Range 3 ~ 10pF