GKYB3R066
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GKYB3R066
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 1.7-3PF 100V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 300 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Series SURFTRIM® GKYB
Capacitance Range 1.7 ~ 3pF