GLF1608T100M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
GLF1608T100M
Hersteller:
TDK Corporation
Paket:
0603 (1608 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 180MA 700MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 50mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 700mOhm
Inductance 10 µH