GLSV6R800
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GLSV6R800
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
FIXED IND 6.8UH SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 30 @ 5MHz
Height - Seated (Max) 0.205" (5.20mm)
Tolerance -
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 6.8 µH