GNR35DHR
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
GNR35DHR
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Benutzer handbuch
Load Current 35 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Series GNR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC