GNR45DCZ
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
GNR45DCZ
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Auf Lager : 9
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 45 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 600 V
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC