Zuhause / RF Antennas / GP.1575.12.4.A.02
minImg
GP.1575.12.4.A.02
Taoglas Limited
Produkt-Nr.:
GP.1575.12.4.A.02
Hersteller:
Taoglas Limited
Beschreibung:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Auf Lager : 349
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 1.572GHz ~ 1.578GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Pin
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.177" (4.50mm)
Product Status Active
RF Family/Standard Navigation
VSWR 2
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Taoglas Limited
Features -
Return Loss -10dB
Package Tray
Gain -0.5dBic
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)