GQL9R500
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GQL9R500
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 0.6-9.5PF 1250V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Quartz
Q @ Freq 1500 @ 20MHz
Height - Seated (Max) 0.922" (23.42mm)
Voltage - Rated 1250 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.312" Dia (7.92mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.6 ~ 9.5pF