GR331BD7LQ333KW01K
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GR331BD7LQ333KW01K
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CAP CER 0.033UF 630V X7T 1206
Auf Lager : 9950
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 630V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings -
Series GR3
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.033 µF