GR343DD7LP334KW01K
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GR343DD7LP334KW01K
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CAP CER 0.33UF 450V X7T 1812
Auf Lager : 3944
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings -
Series GR3
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.33 µF