GR355DD7LP684KW01K
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GR355DD7LP684KW01K
Hersteller:
Murata Electronics
Beschreibung:
CAP CER 0.68UF 450V X7T 2220
Auf Lager : 3980
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Ratings -
Series GR3
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.68 µF