GRM033D70G105ME01D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GRM033D70G105ME01D
Beschreibung:
CAP CER 1UF 4V X7T 0201
Auf Lager : 134700
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.015" (0.39mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 1 µF