GRM188D70E476ME01D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GRM188D70E476ME01D
Beschreibung:
CAP CER 47UF 2.5V X7T 0603
Auf Lager : 3355
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Active
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 47 µF