GRM21A5C2D150JW01D
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GRM21A5C2D150JW01D
Beschreibung:
CAP CER 15PF 200V C0G/NP0 0805
Auf Lager : 8327
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 15 pF