GRM31CC80E227ME11K
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GRM31CC80E227ME11K
Beschreibung:
CAP CER 220UF 2.5V X6S 1206
Auf Lager : 17145
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2.5V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X6S
Product Status Active
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 220 µF