GRM31CD71A226ME15L
Murata Electronics
Produkt-Nr.:
GRM31CD71A226ME15L
Beschreibung:
CAP CER 22UF 10V X7T 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7T
Product Status Obsolete
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 22 µF