GS15E-3P1J
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
GS15E-3P1J
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CE, GS
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.80" L x 1.34" W x 1.97" H (71.0mm x 34.0mm x 50.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.25A
Series GS15E (15W)
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized Europe
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC