GSEZ3B120
Good-Ark Semiconductor
Produkt-Nr.:
GSEZ3B120
Paket:
DFN1006
Beschreibung:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, 3.3V,
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 3.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 80W
Product Status Active
Supplier Device Package DFN1006
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 8V
Package / Case 0402 (1006 Metric)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V (Max)