GT8B-14DS-2C
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
GT8B-14DS-2C
Beschreibung:
CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 14
Color -
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Friction Lock
Product Status Active
Insulation Material -
Series GT8B
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.079" (2.00mm)