GWF8R000
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GWF8R000
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 0.8-8PF 500V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Sapphire
Q @ Freq 1000 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.470" (12.00mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.118" Dia (3.00mm)
Product Status Obsolete
Series PISTONCAP®
Capacitance Range 0.8 ~ 8pF