GWS250-12
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
GWS250-12
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.80" L x 4.10" W x 1.61" H (198.0mm x 104.0mm x 41.0mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 21 A
Series GWS (250W)
Power (Watts) 250W
Type Enclosed
Efficiency 92%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, DC Input Capable, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC