GXA18002
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GXA18002
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 2-18PF 100V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 2 ~ 18pF