GXF25003
Sprague-Goodman
Produkt-Nr.:
GXF25003
Hersteller:
Sprague-Goodman
Beschreibung:
CAP TRIMMER 3-25PF 200V TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.402" (10.20mm)
Voltage - Rated 200 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" L x 0.402" W (11.00mm x 10.20mm)
Product Status Obsolete
Series FILMTRIM®
Capacitance Range 3 ~ 25pF