GZ1608D601TF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
GZ1608D601TF
Beschreibung:
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Auf Lager : 7393
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series GZ
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA