H11AG3300W
onsemi
Produkt-Nr.:
H11AG3300W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Current Transfer Ratio (Max) -
Input Type DC
Mounting Type Through Hole
Voltage - Output (Max) 30V
Series -
Current Transfer Ratio (Min) 20% @ 1mA
Package / Case 6-DIP (0.400", 10.16mm)
Number of Channels 1
Mfr onsemi
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.5V (Max)
Package Tube
Current - Output / Channel 50mA
Vce Saturation (Max) 400mV
Turn On / Turn Off Time (Typ) 5µs, 5µs
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA