H12P-SHF-AA
JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
H12P-SHF-AA
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Auf Lager : 4900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Natural
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA6), Nylon 6
Series NH
Note Contacts Not Included
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.098" (2.50mm)