H15C328V0B
HY Electronic (Cayman) Limited
Produkt-Nr.:
H15C328V0B
Paket:
SOT-23
Beschreibung:
ESD PROTECTION DIODE
Auf Lager : 2180
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 15A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 8.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 350W
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Series HxxC32xVxB
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.5V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 8V (Max)