H4P300RFZA
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
H4P300RFZA
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 300 OHM 1% 1W AXIAL
Auf Lager : 36
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 300 Ohms
Series Holco, Holsworthy
Power (Watts) 1W