H80SV12017PRFS
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
H80SV12017PRFS
Hersteller:
Delta Electronics
Paket:
Half Brick
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 12V 204W
Auf Lager : 37
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 137.5V
Product Status Active
Supplier Device Package Half Brick
Current - Output (Max) 17A
Voltage - Input (Min) 16.8V
Package / Case Half Brick
Efficiency 91%
Mfr Delta Electronics
Features Adjustable Output, Remote On/Off
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.48" L x 2.39" W x 0.51" H (63.1mm x 60.6mm x 13.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features Enable, Active High
Series H80SV (200W)
Power (Watts) 204 W