Zuhause / Crystals / HC-49/U-S12000000ABJB
minImg
HC-49/U-S12000000ABJB
Citizen Finedevice Co Ltd
Produkt-Nr.:
HC-49/U-S12000000ABJB
Beschreibung:
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF TH
Auf Lager : 4781
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.453" L x 0.183" W (11.50mm x 4.66mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series HC49US
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 12 MHz