HCB075111
Quantic Evans
Produkt-Nr.:
HCB075111
Hersteller:
Quantic Evans
Beschreibung:
Wet Tantalum
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm
Ratings -
Series HyCap
Type Hermetically Sealed
Package / Case Axial, Can
Mfr Quantic Evans
Capacitance 110 µF