HD48125-10
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
HD48125-10
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 125 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series HD48
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3 ~ 32VDC