HPC 6045NC-100M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
HPC 6045NC-100M
Paket:
2424
Beschreibung:
10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Auf Lager : 1970
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings -
DC Resistance (DCR) 52mOhm
Inductance 10 µH