HTAA-16W-AG
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
HTAA-16W-AG
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 20W
Auf Lager : 75
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 45%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, Remote Sense
Voltage - Input 100, 120, 220, 230, 240 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -5V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, CSA, UL
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.50" L x 4.00" W x 2.10" H (165.1mm x 101.6mm x 53.3mm)
Number of Outputs 3
Current - Output 2 400 mA
Current - Output 1 2 A
Series Linear AA
Power (Watts) 16W
Type Linear
Current - Output 3 400 mA